Besök oss på

1177 fb instagram

Boka tid på
042-12 91 83

 

Telefontider:
Mån – fre kl. 08.00-15.30

Öppettider för Mottagningen:
Mån – fre kl. 07.30-16.00

Adress:
Nedre Nytorgsgatan 13, vån 5
252 26 Helsingborg

bild_mage

Varmt välkomna till
HELSINGBORGS BARNMORSKEMOTTAGNING

Till oss är Alla Välkomna.

 

bmm_liten_logo

Vill Du tala med någon av våra barnmorskor?
Kontakta oss gärna via telefon eller mail.

 

Anna Grön

Telefon: 042-129183
E-post: Anna@helsingborgsbarnmorskemottagning.se

 

Johanna Rosenqvist 

Telefon: 042-12 91 83
E-post: johanna@helsingborgsbarnmorskemottagning.se

 

Charlotte Fröderberg

Telefon direkt: 042-12 91 83
E-post: charlotte@helsingborgsbarnmorskemottagning.se

 

Johanna Nord Fredriksson

Telefon direkt: 042-12 91 83
E-post: johanna.f@helsingborgsbarnmorskemottagning.se

 

Sofie Nyström

Telefon direkt: 042-129183
E-post: Sofie@helsingborgsbarnmorskemottagning.se

 

Läkare:
Maher Salaymeh
Telefon: 042-12 91 83
Fax: 042-12 91 84

 


 

bvc_liten_logo
Helsingborgs Barnavårdscentral

Vill du tala med någon på BVC gällande ditt barn?

Kontakta oss gärna via telefon eller mail.
Telefon direkt: 042-12 91 10

 

Helena Winther 

E-post: Helena@hbgbvc.se

 

Malin Torstensson

E-post: Malin@hbgbvc.se

 

Éva Andersson

E-post: Eva@hbgbvc.se

 

Barnläkare:
Henrik Herlöv-Nielsen

 


 

Hitta hit:


Visa större karta